Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/seoklik/domains/drukarniasieradz.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 O nas - Drukarnia Sieradz O nas - Drukarnia Sieradz

O nas

Jesteśmy uznaną drukarnią, która znajduje się w województwie wielkopolskim, a bardziej dokładnie, w Poznaniu.

Można śmiało powiedzieć, iż jesteśmy drukarnią, która gwarantuje ponadprzeciętne standardy, świetną jakość wydruku, ale także całkiem korzystne warunki finansowe.

Prowadzona przez nas drukarnia Września największy nacisk kładzie, przynajmniej teraz, na kalendarze reklamowe. Co jak co, ale kalendarz reklamowy to bardzo skuteczna promocja własnych produktów, świadczonych usług. Do tego polecamy segregatory z nadrukiem, ulotki, naklejki, etc.

Jeżeli wchodzą w rachubę usługi drukarskie w Poznaniu, mamy spore doświadczenie, zwykliśmy zatrudniać wyłącznie porządnych ludzi, oprócz tego dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W przypadku chęci zapytania o coś, z miłą chęcią odpowiemy na definitywnie każde – naprawdę niczego nie chcielibyśmy przed Państwem ukryć!